SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
German Tore
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Janar
ID e produktit :
107487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë
German Tore . është e para dhe e vetmja në Kosov me isolim 45mm
German Tore posedon dyer automatike , dyer industriale ,dyer rollo
dyer kunder zjarrit T30.T60.T90 . dyer të dhomave
motorra anesor, motorra dy kreheror , rampa etj etj...

te dashur klient dyer origjinale mund ti gjeni vetëm në GERMAN TORE


KUJDES........ ne kosov jan hap edhe disa firma te vogla ,afersisht emrin e firmes ton
te keni kujdes kerkoni GERMAN TORE per dyer origjinale gjermane

www.novoferm.de 
www.germantore.com 
Informata rreth publikuesit
German Tore
Prishtinë
045 338 157
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »