SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SAMSUNG S4 GT 19506
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '15
ID e produktit :
107490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Samsung S4 ne gjendje perfekte teknike.
Punon teknikisht shum mire, dhe nuk ka asnje problem.
Per info ne viber +37745670661
Informata rreth publikuesit
Besnik
Rahovec
045670661
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »