SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet PS3 250GB + 17 lojra + 2 leva
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '15
ID e produktit :
107548
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet PS3 Super Slim (Limited Design me fiber karboni) në gjëndje shumë të mirë i ardhur nga Amerika, i përdorur. Në çmim, 2 leva, te gjitha fishat dhe 17 lojra. (GTA 5, Battlefield 4, FIFA 14, Call of Duty MW3, Minecraft, Watch Dogs, GTA 4, Max Payne 3, Mafia 2, Saints Raw, Hitman Absolution, GTA 3, GTA San Andreas, GTA Vice City, Flashback, Defiance dhe Tekken Revolution. Ps3 eshte ky qe shihni ne foto dhe nuk esht jailbreak. Mund te më kontaktoni ne WhatsApp ose në cel.Nr : 0698925340PlayStation 3 PlayStation3 Play Station

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nesti
0698925340
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »