SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TAXI / GJILAN-AEROPORT 25€
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '16
ID e produktit :
107612
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RISI !!!

GJILAN - BREZOVICE 5.- € KTHYESE. Min.i udhetareve 6

Bëjmë transportin e Udhëtarëve prej GJILANIT në AEROPORTIN E PRISHTINËS-SHKUPIT-TIRANËS DERI NË 6 PERSONA. Gjithashtu bëjmë edhe udhëtime deri 6persona në: BULLGARI-TURQI-SHQIPËRI-MAL TË ZI-SËRBI. GJILAN - AEROPORT PRISHTINA: 25.-€ deri 4 Persona. Deri 6 Persona VETEM 40,-€ Ky cmim perfishin transportin ne/prej Aeroportit deri Gjilan/5km rrethin ose anasjelltas. KOSOSOVE . STANBOLL: 80,-€ KTHYESE Per destinacione te tjera, na kontaktoni ne numer telefoni: VALA dhe IPKO:
045/049 664 370

FOTOT JANE ORIGJINALE !!!!
Informata rreth publikuesit
Gilan Tours
Gjilan
045664370
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »