SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HTC M8s Boj ndrrim
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '16
ID e produktit :
107622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes HTC M8’s origjinal , është model një vit më i ri se HTC M8, në gjendje të shkëlqyeshme me të gjitha pajisjet përcjellëse po ashtu origjinale( mbushës, dëgjojëse, garancion, librat-udhëzuesi i përdorimit , siç shihen edhe në foto) i ardhur nga Gjermania, i përdorur vetëm që 3 javë, me të dhënat si më poshtë:

Ekrani : 5.0 inch
Platforma: Android, 5.0.2
Procesori: Quad-core 1.7 GHz Cortex-A53 & quad-core 1.0 GHz Cortex-A53
Memoria: 16 GB, 2 GB RAM
Kamera: 15 megapixel kamera e prapme kurse 5 megapixel kamera e parme
Bateria: 2840 mAh

Ju garantoj për funksionimin e tij normal të telefonit , kushdo që është i interesuar ta blejë mund të shkojmë së bashku edhe të ndonjë mjeshtër për ta kontrolluar dhe verifikuar që çdo gjë është në rregull me të dhe është telefon origjinal.

Fotografitë janë origjinale të telefonit. Po ashtu te fotot mund të shihet edhe fatura e blere e telefonit

044 47 48 47
+37744 47 48 47
Informata rreth publikuesit
Arian
Prishtinë
044474847
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »