SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes lavatriqe Amerikane
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '15
ID e produktit :
107626
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lavatriqja eshte prodhim Amerikan,eshte shume e rujtun dhe shpenzon shume pak energji elektrike
Informata rreth publikuesit
visar
Prishtinë
045587788
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »