SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Inventar i Butikut
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '15
ID e produktit :
107654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet i gjithe inventari i butikut me gjithe kukulla.
Kukullat e kan qmimin 75€ copa , per me teper na kontaktoni dhe ne viber .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sead
Mitrovicë
049354319
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »