SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sony Playstation 2 Slim
Çmimi fillestar :
€45.00
Ju kurseni :
€20.00 (45% zbritje)
Çmimi :
€25.00 Çmimi rritet në €45.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '17
ID e produktit :
107678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sony playstation 2 slim eshte ne gjendje shume te mire vetem adapterin e ka pak ne defekt eshte i ardhur nga danimarka posedon 5 CD te ndryshme ka te gjitha kabllot e nevojshme dhe nje xhojstik boj ndrrim edhe me ndonje telefon
Kontaktoni ne 044 781 453
Viber +377 44 781 453.
Informata rreth publikuesit
Ardrit
Besianë
049 287 410
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »