SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Samsung Galaxy S3 mini
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
19 Dhjetor '15
ID e produktit :
107679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet samsung galaxy s3 mini ne gjendje shume te mire, i ruajtur i perdorur vetem 8 muaj.
Ka android 4.2.2, 8 gb hapsire, 1gb ram, 5mega pixel kameren dhe eshte 4.0inch.
Informata rreth publikuesit
Bardh
Fushë Kosovë
044514266
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »