SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Orë Dore e Re Bijou-Brigite nga Gjermania
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '16
ID e produktit :
107708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes orën e dores nga Gjermania e paperdorur me kese ne gjendje shume te mire dhe estetike-per ore garantoj.klm
Informata rreth publikuesit
Albert
Prishtinë
044-170-816
Prishtinë [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »