SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Psp
Çmimi :
€110.00
Kategoria :
Postuar :
19 Dhjetor '15
ID e produktit :
107711
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet PsP e re.
E ardhur nga norvegjia me 2 lojra dhe nje film.
E perdorur shum pak.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
049231965
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »