SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Klimë dhe Nxemje per objekte-hoteleri
Çmimi :
€5,599.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '16
ID e produktit :
107726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pajijsen per ftohje dhe nxemje te objekteve afariste, hoteleri, eshte e ardhur nga zvicra e cila funksionon me rryme dhe gas. Posedon pajisje komplet deri ne dalje. Per qdo informat mund te kontaktoni ne nr.dhe viber : +37744134242 dhe ipko:+38649134242Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kik
Gjakovë
049480811
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »