SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 5c
Çmimi :
€195.00
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '15
ID e produktit :
107735
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet telefoni celular Iphone 5c pink ne gjendje shume te mire pa asnje defekt.
Per me teper kontakto ne nr e telefoni dhe ne viber .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sead
Mitrovicë
049354319
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »