SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
xbox 360 slim me chip ne shitje
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '15
ID e produktit :
107777
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes xbox360 slim me chip joystick dhe CD lojra
mafia2 original, black ops2, nba2k14, ww2k14, e tj
XBOX eshte ne gjendje te rregullt teknike dhe fizike i perdoru rreth 7-8muaj
kontakt 044333488
Informata rreth publikuesit
Klodian
Pristina
044333488
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »