SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 5 16 gb Full unlock
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '15
ID e produktit :
107787
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes iphone 5 16 gb full unlock i ardhur nga gjermonia dhe shun pak i përdorur.
viber +38649349622Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
qamil
Mitrovicë
049349622
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »