SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shtrat per fëmijë
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '15
ID e produktit :
107800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtrat për fëmijë në formën e nje Veture Ferrarri.Eshtë
90 Centimetra (CM) i gjerë dhe 1.90 Centimetra (CM) i gjatë. Nuk Ka as Një defekt,Dhe dysheku i tij është Dormeo.
Informata rreth publikuesit
jon
Gjilan
049335123
zijah shemsiu 71 gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »