SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zetor Fiat Agri 55-56
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '15
ID e produktit :
107815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zetori eshte i pajisur me plyg me 3 vesha, disk, rimorkio dhe plyg per vijat. Te gjitha ne gjendje te mire. Cmimi 130 000 leke (i diskutueshem). Nr. kontakti 0695531786
Informata rreth publikuesit
Mâríõ
Tirana, Albania
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »