SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 iphone 5s 16GB
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '15
ID e produktit :
107833
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 iphone 5s 16GB , i Zi dhe GoldIphonat jane me icloud, telefonat jane ne gjendje shume te mire fizike,per me shume na kontaktoni dhe ne viber.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sead
Mitrovicë
049354319
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »