SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Samsung S4 16G
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '16
ID e produktit :
107910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Samsung S4 16G ne gjendje perfekte ka mbrojcjet mbrapa dhe para.Ka adapter edhet edhe 4G me nje fjal o Perfekt. Grritha nuk ka dhe ka ardhur nga Gjermania.Nr kontaktues +37744911339Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bajram
Kastriot
045-624-085
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »