SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Fatroll Per Iphone 4 , 4s 5 5s
Çmimi :
€2.00
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '15
ID e produktit :
107926
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
She's Fotroll per iphone 4 4s 5 5s jane te ardhura nga Anglia jane oregjinale ne najllon . Poashtu e shes edhe nje kabell mmbushese dhe lidhese me telewizor per iphone 3 3gs 4 4s Baj edhe ndrrim me naj Sen. Mund te me kontaktoni ne viber +38649511699

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Denis
Rahovec
049511699
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »