SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent shiten zvushnikt (zerimi) bashk me pajoqall
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '16
ID e produktit :
107927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 zvushnik bashk me pajoqall.
Pajisjet jan te gjitha ne gjendje te rregullt dhe pa asnje demtim.
Qmimi sipas marreveshjes,
Per me shume info na kontaktoni: tel, viber 049 178 674
Informata rreth publikuesit
J
Ferizaj
049 858 342
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »