SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nintendo Wii
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '15
ID e produktit :
107976
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes nintendo wii shume pak e perdoru vjen me dy kontrollera dhe me 3cd-lojra po shtu ka dhe paisje shtes per lojra .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albin
Fushë Kosovë
049195501
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »