SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Iphone 5S Gold
Çmimi :
€310.00
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '15
ID e produktit :
107981
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Iphone 5S Gold 16 GB shum i ruajtur dhe ne gjendje te shkelqyer i ardhur nga Gjermania

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meel
Prishtinë
044911655
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »