SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AutoServis TT
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '15
ID e produktit :
107994
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Per nje vetur te sigurt, AutoServis TT-Lipjan
AutoServis TT, e vetmja kompani profesionale per rregullimin e veturave si Volkswagen,Audi,Skoda si dhe Seat
Tradita dhe pervoja shum vjeqare kan ber qe AutoServis TT te jet me e mira ne Lipjan .
AutoServis TT ben te gjitha diagonstifikimet per te gjitha veturat CDP+
Auto klima
Auto Larje
Si dhe pjes te reja dhe te perdorura nga Gjermani.
www.facebook.com/autoservisitt/ 
Tel:
044/494-886
044/301-361
Informata rreth publikuesit
artan
Lipjan
049203253
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »