SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fitness
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '15
ID e produktit :
107996
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
fitness komplet
Përshkrimi:
shiten veglat e fitnesit komplet me kardio jon mbi 60 vegla ..... mbi 30 vegla te forces dhe mbi 30 kardio ku perfshihen 5 trraka 6 orbitrreka 6 stepa dhe te tjerat bicikleta te gjitha llojeve .veglat urgjent jon ne shitje deri ne fund te janarit 2016 ..... ku mund te na kontaktoni ne numrat celularit 044193503 ose 044334966 ose 044570 690 qmimi me marrveshje
Informata rreth publikuesit
fitness
Gjakovë
044193503
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »