SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
T the box PA502P
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '17
ID e produktit :
107998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 4 boxa ( t the box ) që janë 400 WATT dhe janë ne gjendje shum të mirë , Pres blerës serioz , Mund te kontaktoni ne numrin . Vala : 044 188 335 ( Viber ) +377 44 188 335 Ipko : 049 131 190 . Qmimi per te katërtit : 1200
Informata rreth publikuesit
Ari
New York, New York
Rruga:Faik konica Nr:69 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »