SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TV Grunding 32inch mundesi ndrrimi...!
Çmimi fillestar :
€55.00
Ju kurseni :
€5.00 (10% zbritje)
Çmimi :
€50.00 Çmimi rritet në €55.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor
ID e produktit :
108171
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes televizorin te firmes Grunding, osht i ardhur nga holanda.
Televizori osht ne gjendje perfekte,dhe punon shume mire,osht 32inch, mundesi ndrrimi,per informata me te hollsishme ju lutemi te na kontakoni ne keta numra:044-361-028 ose 045-946-211: ose
ne e-mail: e.ujkani@hotmail.com
Pres bleres serioz.
Viber:+37745-946-211
Informata rreth publikuesit
e.ujkani
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »