SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Torte me ngjyra
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
10818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Torte ne menyre te lehte dhe te vecant per tu pregaditur.
Udhezimet jane sipas fotografive
Shpresoj se ju pelqen.
Informata rreth publikuesit
Agnesa
Prishtinë
044408309
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »