SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet note 2
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '15
ID e produktit :
108180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes note 2 dhezet dhe mbushet, ekrani nuk i punon, gjamin e kom d.m.th vjen me telefon, gjithashtu edhe ndegjojset, pergjigjemi edhe ne viber.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lundrim
044-477-989
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »