SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nokia 3310
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
25 Dhjetor '15
ID e produktit :
108273
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2-nokia 3310 ne gjendje pune dhe shume te mire

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Al
Pogradec, Albania
0672119434
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »