SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ora swiss swatch orgjinal
Çmimi :
€65.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
ID e produktit :
108285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ora swiss swatch AG 2007,eshte ore shume e hijshme dhe e pershtatshme. gjamin e ka pak krisur, por nuk i perngon asgje.PATENTED WHATER RESISTANT, FOUR JEWELS.SWISD MADE.Mundesi ndrrimi nese me konvenon.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leart
Prishtinë
+37745 358 078
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »