SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Nokia 168
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
25 Dhjetor '15
ID e produktit :
108295
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E shes Nokia 168 Ësht nga gjermania dhe eshte pak i perdorur nuk dhezet Sdi qka KaPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AtDhe
Ferizaj
044343168
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »