SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Muzik box 2+1 mpa profesional
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
ID e produktit :
108338
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Psh shes kta boxa tmuzikes ne gjendje perfekte me ze dhe bass te mrekullueshum ,secili zëshnik ka 10 m kabëll dhe jan te ardhur nga gjermania prodhim gjerman .
Ideale per party dhe ahengje familiare.
Lidhen direkt me PC,laptop,ose telefonPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besmir
049220431
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »