SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Krijoni webfaqen tuaj me super ofertën e re 30% ZBRITJE
Kategoria :
Postuar :
25 Dhjetor '15
ID e produktit :
108345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zgjedhni pakon që i përshtatet kërkesave tuaja:

PAKO 1 139€

Webfaqe Prezantuese

1 Vit Host
1 Vit Domain (www.faqjajuaj.com.net.org)
1 E-mail (kontakt@faqjajuaj.com)
3 Orë mirëmbajtje të faqes për çdo muaj
16 orë në ditë gatishmëri për përkrahje teknike
7 Menu kryesore
Foto Galeri
Faqe e rëndomtë

PAKO 2 289€

Webfaqe Profesionale

1 Vit Host
2 Vite Domain (www.faqjajuaj.com.net.org)
10 E-mail (kontakt@faqjajuaj.com)
5 Orë mirëmbajtje të faqes për çdo muaj
16 orë në ditë gatishmëri për përkrahje teknike
10-20 Menu dhe nënmenu
Foto Galeri
Online Shopping faqe (vendosje e 20 produkteve)

PAKO 3 439€

Webfaqe për Biznes

2 Vite Host
2 Vite Domain (www.faqjajuaj.com.net.org)
50 E-mail (kontakt@faqjajuaj.com)
10 Orë mirëmbajtje të faqes për çdo muaj
16 orë në ditë gatishmëri për përkrahje teknike
20-40 Menu si dhe nënmenu
Foto, Video Galeri
Online Shopping faqe (vendosje e 50 produkteve)

Ne mundohemi të i qëndrojmë besnikë premtimit tonë të cekur në: PAKO 1, PAKO 2, PAKO 3,
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
+37744118556
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »