SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dell - Intell Core 2 Quad Urgjent
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '15
ID e produktit :
108364
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepiza Intell Core 2 Quad ne gjendje prefekte

HDD- 250+40 GB
RAM MEMORY - 2GB
VGA Te integrume pershkak se e kam shit
CPU INTELL CORE 2 QUAD
Per me shum shikoni fotot te dhenat pres bleres serioz per me shum mund te vini dhe ta shifni vet persosnalisht ju falemderit per mirkuptim

Kontakto ne Viber +37744342544
+37744342544
Informata rreth publikuesit
Lavdrim Dfc
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »