SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Huawei Honor 4x
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '15
ID e produktit :
108480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Telefonat jane te ri i sapo ardhur nga Suedia.
Ngjyra : e bardh dhe e zeze
Dual SIM (me dy kartela)
Cmimi: 230 euro per cop (i diskutueshem)
Per me shum informata rreth telefonit mund ti gjeni ne linkun e meposhtem:
www.gsmarena.com/huawei_honor_4x-6754.php 

Kontakti, Tel: 049854965
Informata rreth publikuesit
Sead
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »