SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Iphone 5 64Gb
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '15
ID e produktit :
108510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet iphone 5 i bardh i ardhun prej austrie, osht i rujtun maksimalisht dhe shum pak i perdorun me kapacitet 64GB.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Binjo
Pristina
00386 49 185933
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »