SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung ATIV S - Windows Sistem
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '16
ID e produktit :
108518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes telefonin samsung windows 8.1 ne gjendje shume te mire pa asnje defekt I ardhur nga amerika. Ka kameren e 8megapixel para dhe pas. Punon shume shpejt me 2GBRAM. Cmimi 70 €MUND TE KONTAKTONI EDHE NE VIBER.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Art
Prishtinë
37745451078
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »