SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Canon 350d
Çmimi :
€245.00
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '16
ID e produktit :
108528
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet aparati profesional i ardhur nga Amerika shume pak i perdorur , se bashku me dy memori card qanten dhe per mbushjen e bateris.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Daorsa
Pristina
044/245/879
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »