SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bejm rregullimin e fitnes paisjev
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '15
ID e produktit :
108541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tel:044-711-667 Dyqani gjindet tek rruga : Bajram dhe Gursel Sylejmani (ish rruga Varoshit) 200 metra prej rrethit te rruges se Gjilanit . Ngjitur me marketin "Diambe".
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »