SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Huawei Honor 7
Çmimi :
€299.00
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '15
ID e produktit :
108647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Modeli i ri i huawei, telefoni eshte i ri i sapo ardhur nga Suedia.

Performancat:
Ekrani : 5.2-inch 1080p Full HD (1920 X 1080 pixels)
Procesori : Hisilicon Kirin 935 octa-core procesor (8 berthama)
Kamera: 20MP kamera mbrapa, 8MP kamera e perparme
Ram memoria (shpejtesia): 3GB
Kartela: 2 kartela, Micro dhe Macro, dyat e perkrahin teknologjin e re 4G - LTE network.(Punon me te gjitha kartelat)
Telefoni eshte rezistent ndaj ujit.

Kontakti nr tel + viber : +38649854965
Informata rreth publikuesit
Sead
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »