SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet LG E510
Çmimi fillestar :
€40.00
Ju kurseni :
€20.00 (50% zbritje)
Çmimi :
€20.00 Çmimi rritet në €40.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '17
ID e produktit :
108659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Telefoni eshte shume i mire dhe i qendrueshem ka camer 5.0 megapixels baterine e mban deri ne dy dite ka aplikacione si favebook messenger whatsapp viber skype instagram snapchat etj.Viber +37744781453

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardrit
Besianë
049 287 410
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »