SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavolin buke
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '15
ID e produktit :
108686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tavolina e kuzhines ne gjendje shumë te mirë, tavolina rritet dhe mund te zvoglohet dhe ka 6 karriga te gjitha ne gjendje te mire.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
D
Prishtinë
044889334
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »