SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFERTE SPECIALEPASTRIM KIMIK KOMPLET PREJ A-ZH 35 EUROPASTRIMI
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '15
ID e produktit :
108689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OFERTE SPECIALE\nPASTRIM KIMIK KOMPLET PREJ A-ZH 35 EURO\nPASTRIMI I ULESEVE 15 EURO\nPASTRIMI TAVANIT 10 EURO\nPASTRIMI TAPACERIS 10 EURO\nPASTRIMI DYSHEMES 10 EURO\nPOLIR VIZLLIM DHE KTHJELLJE TE NGJYRES 20 EURO\nPOLIR FULL ME GARANCION 39 EURO\nPOLIRIMI I FARAVE 20 EURO\nPASTRIM KIMIK&POLIR 70 EURO\nCLEANER SERVISE \'\'KAZAZI \'\' kryejme keto sherbime \': \nPASTRIM KIMIK ME SHAMPO DIZINFEKTUESE DHE MJETE TE TRENDIT TE FUNDIT pastrim ne qdo detal dhe pastrimin enterierit ndamas (pastrimin e tavanit,tapaceris , uleseve dyshemes se vetures..)\nPOLIRIMIN E VETURES PROFESIONAL\nCOLORIZIMIN E XHAMAVE TE VETURES(MONTIMIN E FOLIEVE)\nAUTO LARJE NORMAL DHE ME KUJDES TE SHTUAR \nLARJEN E TEPIHAVE NE M2(DHE LARJEN PA E LARGUAR GA VENDI ME MJETE TE SOFISTIKUARA)\nLARJEN E MOBILIEVE NE SHTEPI ZYRE ETJ .\nGJINDEMI NE PRIZREN PERBALL PARKINGUT TE KOMPLEKSIT BANESOR\'\'EURO CENTER\'\' \nPER INFORMATA ME TE HOLESISHME NA KONTAKTONI NE NrVIBER (377) 044 207 55/049-21-00-33
Informata rreth publikuesit
Edis
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »