SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet galaxy note 3 LTE 32 gb 3gb RAM
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '15
ID e produktit :
108737
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet samsung galaxy note 3 me LTE 32 gb dhe 3 gb ram shum i rujtun

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lirim
044637337
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »