SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
6 Kompjutera Komplet
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '16
ID e produktit :
108933
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I shes 6 pc komplet ngjendje trregullt.Punojn perfect dhe jan te gatshem per pun.Performancat i keni ne foto.Per me shum thirr....

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mila
Gjilan
044598536
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »