SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet samsun galaxy s4 dhe iphon 4s
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '16
ID e produktit :
108998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet samsung galax y s4 dhe iphon 4 s ne gjendje prefekte... qmimi i samsungut esht 170 kurse iphonit 130

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albanik
Podujeva
045678772
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »