SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Furra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '16
ID e produktit :
109001
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
furra i ka keto pajisje :vitrina,raftat,frigoriferi pijeve,veknaric t lesnatove,frigorifer t burekit,prerse e bukeve,furra deri 40 kapaciteti,tablla,karrikat tshitores 2 tavolina 6 karrike, dhe mikser per me shume mundeni me i pa fotot dhe me kontaktu me pronarin : 044 846 255
Informata rreth publikuesit
Ardit
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »