SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sony Playstation 2&3
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '16
ID e produktit :
109025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes invertarin 9 tv 42inc me 9 sony 3 multiman dhe 4 tv 32 inc me 4 sony 2 plus 1 sony2 rezerv invertarit i bashkangjiten frigoriferi shanku dhe disa ulse shtes...
045=509=336. 045=651=804
Informata rreth publikuesit
Lavdim
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »