SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Led drita
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
ID e produktit :
109086
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Drita led dhe tregues kur eshte pozicion dhezet drita e bardh kur te jep treguesin ndalet e bardh dhezet e verdhPostuar nëpërmjet celularit.
m.youtube.com/watch?v=nC8nmwBEz7Q 
Informata rreth publikuesit
emir
Mitrovicë
049 900 532
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »